Değerli Wilo Dostları,

Wilo olarak Türkiye’deki 25. yılımızı kutladığımız 2017 yılında, şirketimiz ve sektör için dönüm noktası olacak bir yeniliğe imza atıyoruz. Pompada kalite ve teknoloji üstünlüğü denince akla ilk gelen marka olan Wilo’nun fark yaratan ürünlerinden daha fazla kullanıcının faydalanması için harekete geçtik.

Odak alanlarımızı zenginleştiren “Initial Line” adlı yeni projemizde, bilinen Wilo kalitesinden ödün vermeden daha ulaşılabilir bir noktada yeni ürün grubu oluşturduk. “Initial Line” atağımızla birlikte Wilo’yu artık perakende pazarına da ağırlığını koyan bir marka haline getirmeyi hedefliyoruz.

Isıtma, soğutma, klima, su temini, atıksu arıtma ve tahliyesi gibi ihtiyaçlara yönelik verdiğimiz ürün ve hizmetlerle şimdiye kadar, endüstri ve altyapı projeleri, büyük tesisler, toplu konut inşaatları veya stadyumlar gibi dev projelerle birlikte anılırken, yeni dönem stratejimizle herkesin hayatına dokunan bir marka olacağız.

Domestik ürün kataloğumuzda farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünlerimiz yer alıyor. Oturduğu apartmana daha verimli bir pompa almak isteyen yöneticiler de, yazlık evine yeni bir pompa almak veya yenilemek isteyenler de gönül rahatlığıyla uygun fiyatlı ürünlerimizden yararlanabilecek.

Ürünlerimizi tercih eden kullanıcılar sadece kaliteli bir pompaya sahip olmayacak, aynı zamanda Wilo markasının 145 yıllık deneyiminin güvencesini de yaşayacaklar. Satış sonrasında da her zaman müşterilerimizin yanında olan bir markayız. Pompa sistemleri sektöründe gıptayla bakılan satış sonrası hizmetlerimizle, tüm ürün gruplarımızda müşterilerimizin gönlünü kazandığımıza kuşkumuz yok.

Şirketimizin DNA’sında yer alan yenilikçi lider özelliğimizin son örneği olan “Initial Line” projesiyle perakende pazarında değer yaratmaya hazırlanıyoruz.

İçinde yer aldığımız ve yön verdiğimiz ekosistemi geliştirecek yenilikler yapmaya, önümüzdeki dönemlerde de devam edeceğiz.

Saygılarımla,
Ercüment Yalçın
Türkiye Genel Müdürü / Yakındoğu Bölge Müdürü
Wilo SE