Wilo “Initial Line” ürün gamıyla perakende pazarında boy gösterecek.

Pompa sistemleri sektörünün lider markası Wilo, Türkiye’deki 25. yılında hizmet alanını genişletmek için büyük bir hamle yaptı. Pompa teknolojilerinde uzun yıllara dayanan eşsiz bir deneyime sahip olan Wilo, “Initial Line” adlı yeni ürün serisiyle perakende pazarında da boy göstermeye başladı. Büyük projelerin değişmez çözüm ortağı olan Wilo, bundan böyle “Initial Line” serisiyle son kullanıcılar için de ürün ve çözüm sunacak. Wilo perakende pazarına 13 ürün ve 35 farklı model ile giriş yaptı.

Uzman ve öncü kimliğiyle pompa sistemleri sektöründe en çok tercih edilen marka olan Wilo, daha fazla kullanıcıya fayda sağlamak için yeni bir projeye başladı. Dünyada 145 yıldır hizmet veren, Türkiye’de ise 25. yılını kutlayan Wilo, “Initial Line” adlı yeni bir ürün gamı oluşturdu. Wilo domestik segmentteki bu yeni ürün gamıyla daha önce yer almadığı perakende pazarına da adımını attı.

Teknoloji ve enerji verimliliğinde fark yaratarak büyük projelerin çoğunda yer alan Wilo, “Initial Line” serisiyle hizmet ve pazar alanını genişletiyor. Wilo, bu segmentte müşterilerinin ihtiyacını doğru analiz ederek onlara kaliteli ürünleri ulaşabilir fiyatlarla sunmayı hedefliyor

Wilo’nun yaygın servis ağından son kullanıcılar da faydalanacak

Wilo domestik ürün gamıyla son kullanıcıların hayatına dokunarak, ürünlerin kullanım safhasında problem yaşanmaması ve ürün ömrü boyunca hizmet ve kalitenin maksimum seviyede olması için müşteri odaklı çözümler geliştirdi. Özellikle servis ağının yaygın olması ve teknik servis yetkinliği konusunda başarısını defalarca kanıtlayan Wilo, domestik alanda da müşterilerini bu konuda memnun etmeye devam edecek.

13 ürün ve 35 farklı model ile pazara giriş yaptı

“Initial Line” serisindeki yeni ürünler, su temini ile atıksu pompa ve sistemlerinden oluşuyor. Başlangıç olarak 13 ürün ve 35 farklı model ile pazara giriş yapan Wilo, ilerleyen zamanlarda bu ürün gamına yeni ürün ve modeller ilave ederek müşterilerine yüksek verim ve kaliteyi sunmaya devam edecek. Wilo müşterilerine sunduğu; döküm ve paslanmaz çelik jet pompalar, çok kademeli pompalar, periferik pompalar, yatay tanklı hidroforlar, akış kontrollü hidroforlar, yatay ve dikey milli 1 ve 2 pompalı hidroforlar, drenaj ve atıksu dalgıç pompalarla bu alanda da fark yaratarak büyümeyi hedefliyor.